DİRİLİŞ KAROT
HEMEN ARA
WHATSAPP
Telefon : 0 530 142 90 26
WhatsApp : 0 530 142 90 26
konyakarot@gmail.com

HAKKIMIZDA

Firma Profili

DİRİLİŞ KAROT; İnşaat sektörünün en önemli faaliyet alanı olan karot kesme, karot delme, beton delme ve bina güçlendirme alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.


" Arkamızda Bizi Eleştiren Değil, Teşekkür Eden Mutlu Müşteriler" Sloganıyla özverili ve kaliteli hizmet veriyoruz. Teknolojik makina ve ekipman parkımız ile işinin uzmanı olan ekibimiz size güven verecektir.


Ülkemizin pek çok ilinde pek çok karot kesme ve karot delme işini gerçekleştirdik. Gelecekte de kaliteli işçilikten taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


Hizmetlerimizin içinde;


Hizmetlerimizin içinde; karotla beton delme hizmetleri, karotla beton kesme hizmetleri, halatlı tip karot kesme hizmetleri, makinayla derz kesme, beton kesme ve asfalt kesme hizmetleri, hidrolik tip beton kesme hizmetleri, ankraj ve filiz ekme ile bina güçlendirme hizmetleri yer almaktadır.


Yaptığımız işin ustasıyız. Kaliteli işçilik yapıyoruz. Anlaştığımız tarih ve saatte işimize başlıyoruz, öngörülen süre içinde sorunsuzca işimizi tamamlıyoruz.


Biz Hazırız. Talebiniz var ise, Arayın görüşelim.ARA

WHATSAPP